Opinie

Początek roku to czas postanowień, chęci zmian,. Wiedziałam, że w moim życiu brakuje harmonii, porządku, brak czasu dla siebie, rodziny. Jak zobaczyłam, że Joanna uruchamia projekt Kobieta w Harmonii pomyślałam, że wchodzę w to, że to jest to czego szukam. I nie zawiodłam się. Projekt prowadzi bardzo profesjonalnie, wszystkie działania, zadania są przemyślane i prowadzą do konkretnych celów. Wie co chce z Nami osiągnąć. Określa zadania ale też daje swobodę i motywację do działania. Formy graficzne, filmiki stanowią doskonałe uzupełnienie tego co przekazuje. Najlepszym dowodem na skuteczność jest duża zmiana w moim życiu. Planowanie wszystkich obszarów mojego życia, określenie celów rocznych, miesięcznych uporządkowało moje życie. To praca z Joanną pomaga mi zawrócić gdy zapominam o sobie, swojej rodzinie.Na jeden miesiąc „odpuściła ” sobie udział w projekcie i bardzo szybko doprowadziłam do chaosu, stresu i braku harmonii. Joanna doskonale prowadzi, motywuje i dzięki pracy z Nią mojej życie nabrało nowej jakości. Dziękuję.
KAFKA CAFE
Reklamy

Violetta

Praca z Joanną wiele zmieniła w moim podejściu do życia. Joanna jest miłą, pozytywna i taką „normalną” kobietą a to sprawia, że łatwiej się otworzyć i dzięki jej wskazówkom zajrzeć w głąb siebie. Podoba mi się też to, że nie pogania (choć czasem upomni;) ) i pozwala na spokojny proces pracy nad sobą.

Marta

Wszystkie mamy jakieś marzenia; te mniejsze i te większe. Czasem wydaje się nam, że już na wszystko za późno, może czasem brak wsparcia ze strony bliskich odsuwa nas coraz bardziej od naszych celów. Z całą pewnością mogę polecić Joannę Paczkowską-Szczygieł i jej grupę wsparcia „Kobieta w Harmonii”. Asia motywuje do działania i nadaje  tempa działaniom, które pewnie niejedna z nas odkładałaby bez końca. Jeżeli chcecie coś zmienić we własnym życiu, poczuć się kobietą spełnioną, zgłoście się do Asi a otrzymacie wsparcie w realizacji własnych celów.

Agnieszka

Praca z Joanną to sama przyjemność. Zadania podczas kursu są ciekawe, a fakt, że są podzielone na etapy na zasadzie robienia małych kroczków, sprawia, że są atrakcyjne nawet dla bardzo zajętych osób. Poza tym, Joanna wskazuje też w interesujący sposób, co można poprawić w zrobionym zadaniu, tak byśmy w pełni z niego skorzystały i były zadowolone. Polecam!

www.cafekozice.pl

facebook.com/pluszowizastepcy

 

Zuzanna